Hrajte miniházenou
archiv 2019 / 2020
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
1.-3. třída
Rozpis ligy
Pohůrecká 19.10.
Grünwaldova 25.10.
Českobudějovický pohár - A
Dobrá Voda 19.12.
Pohůrecká 1.3.
Dobrá Voda 24.5.
Pohůrecká 24.5.
Dobrá Voda 12.12.
Pohůrecká 16.5.
4.-5. třída
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Program soutěže 1.-3. třída
Dobrá Voda 12.12. - rozpis
Rudolfovská 3 (Draci) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
6 : 6
Dobrá Voda 2 - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
11 : 0
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
18 : 0
Rudolfovská 3 (Draci) - Dobrá Voda 2
5 : 5
Dobrá Voda 2 - Pohůrecká 3 (Sportovci)
2 : 7
Rudolfovská 4 (Rakeťáci) - Rudolfovská 3 (Draci)
3 : 0
Pohůrecká 16.5. - rozpis
Dukelská 4 - Pohůrecká 3 (Sportovci)
0 : 17
Dukelská 5 - Dukelská 4
3 : 6
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Dukelská 5
7 : 0
Skupina A (1.-2.tř.) - výsledky
ZŠ Drásov -Unicorns - ZŠ Čebín - Čebínci
0 : 11
ZŠ Loučky - Špendlíci - Komenda 1
0 : 5
ZŠ Lipůvka - Cvrčci - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
2 : 18
ZŠ Lipůvka - Veverčáci - ZŠ Kuřim Jungmannova 1
18 : 2
ZŠ Čebín - Čebínci - ZŠ Kuřim Jungmannova 1
7 : 1
ZŠ Kuřim Jungmannova 2 - ZŠ Lipůvka - Veverčáci
10 : 7
Komenda 1 - ZŠ Lipůvka - Cvrčci
10 : 1
ZŠ Drásov -Unicorns - ZŠ Loučky - Špendlíci
3 : 5
ZŠ Loučky - Špendlíci - ZŠ Čebín - Čebínci
5 : 7
ZŠ Lipůvka - Cvrčci - ZŠ Drásov -Unicorns
3 : 4
ZŠ Lipůvka - Veverčáci - Komenda 1
0 : 8
ZŠ Kuřim Jungmannova 1 - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
5 : 13
ZŠ Čebín - Čebínci - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
5 : 10
Komenda 1 - ZŠ Kuřim Jungmannova 1
12 : 0
ZŠ Drásov -Unicorns - ZŠ Lipůvka - Veverčáci
4 : 6
ZŠ Loučky - Špendlíci - ZŠ Lipůvka - Cvrčci
9 : 0
ZŠ Lipůvka - Cvrčci - ZŠ Čebín - Čebínci
2 : 11
ZŠ Lipůvka - Veverčáci - ZŠ Loučky - Špendlíci
7 : 7
ZŠ Kuřim Jungmannova 1 - ZŠ Drásov -Unicorns
2 : 7
ZŠ Kuřim Jungmannova 2 - Komenda 1
5 : 9
ZŠ Čebín - Čebínci - Komenda 1
3 : 11
ZŠ Drásov -Unicorns - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
8 : 15
ZŠ Loučky - Špendlíci - ZŠ Kuřim Jungmannova 1
16 : 3
ZŠ Lipůvka - Cvrčci - ZŠ Lipůvka - Veverčáci
13 : 2
ZŠ Lipůvka - Veverčáci - ZŠ Čebín - Čebínci
7 : 9
ZŠ Kuřim Jungmannova 1 - ZŠ Lipůvka - Cvrčci
4 : 6
ZŠ Kuřim Jungmannova 2 - ZŠ Loučky - Špendlíci
11 : 7
Komenda 1 - ZŠ Drásov -Unicorns
6 : 4
Dobrá Voda 12.12. - rozpis
Rudolfovská 3 (Draci) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
6 : 6
Dobrá Voda 2 - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
11 : 0
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
18 : 0
Rudolfovská 3 (Draci) - Dobrá Voda 2
5 : 5
Dobrá Voda 2 - Pohůrecká 3 (Sportovci)
2 : 7
Rudolfovská 4 (Rakeťáci) - Rudolfovská 3 (Draci)
3 : 0
Následující turnaje
Skupina A (1.-2.tř.) - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Komenda 1
7
7
0
0
61 : 13
14
2
ZŠ Kuřim Jungmannova 2
7
6
0
1
82 : 43
12
3
ZŠ Čebín - Čebínci
7
5
0
2
53 : 36
10
4
ZŠ Loučky - Špendlíci
7
3
1
3
49 : 36
7
5
ZŠ Lipůvka - Veverčáci
7
2
1
4
47 : 53
5
6
ZŠ Drásov -Unicorns
7
2
0
5
30 : 48
4
7
ZŠ Lipůvka - Cvrčci
7
2
0
5
27 : 58
4
8
ZŠ Kuřim Jungmannova 1
7
0
0
7
17 : 79
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.