Hrajte miniházenou
archiv 2019 / 2020
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Liberecká školní liga 2017/2018
Liberecká školní liga 2018/2019
Varnsdorfské školní liga 2017/2018
Rozpis ligy
I. TURNAJ 4.-5. třída
I. TURNAJ 2.-3. třída
II. TURNAJ 2.-3. třída
II. TURNAJ 4.-5. třídaI
III. TURNAJ 4.-5. třídy
III. TURNAJ 2.-3. třídy
IV. TURNAJ 2.-3. třída
IV. TURNAJ 4.-5. třída
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
M. Antoš
Škola
ZŠ Černotín
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2010
Počet startů
26
Počet branek
6
Starty
24.6. 11:30
Ohniváci - Gepardi
1 : 13
0 branek
24.6. 10:45
Lvíčata - Ohniváci
4 : 3
0 branek
24.6. 10:15
Ohniváci - Plamínci
1 : 6
0 branek
24.6. 09:00
Kids - Ohniváci
11 : 0
0 branek
24.6. 08:45
Hvězdičky - Ohniváci
5 : 1
0 branek
3.5. 11:45
Ohniváci - Kids
4 : 8
2 branek
3.5. 10:30
Gepardi - Ohniváci
12 : 0
0 branek
3.5. 10:15
Hvězdičky - Ohniváci
6 : 4
2 branek
3.5. 09:15
Ohniváci - Lvíčata
2 : 1
0 branek
3.5. 08:30
Plamínci - Ohniváci
4 : 0
0 branek
3.12. 11:45
Kebabáci - Pumy
6 : 12
0 branek
3.12. 10:45
Pumy - Černé střely
11 : 7
0 branek
3.12. 10:00
Sokol Ústí - Pumy
19 : 9
0 branek
3.12. 09:30
Pumy - Krysáci
10 : 2
0 branek
3.12. 08:15
Pumy - Tajfuni
13 : 6
1 branek
30.11. 11:45
Kids - Ohniváci
13 : 0
0 branek
30.11. 10:45
Ohniváci - Hvězdičky
1 : 7
0 branek
30.11. 10:00
Lvíčata - Ohniváci
3 : 2
0 branek
30.11. 09:30
Ohniváci - Gepardi
0 : 11
0 branek
30.11. 08:15
Ohniváci - Plamínci
2 : 3
0 branek
26.10. 14:45
Plamínci - Ohniváci
8 : 1
0 branek
26.10. 13:45
Ohniváci - Hvězdičky
0 : 4
0 branek
26.10. 11:15
Ohniváci - Kids
0 : 15
0 branek
26.10. 10:45
Gepardi - Ohniváci
13 : 1
0 branek
26.10. 08:45
Ohniváci - Lvíčata
1 : 5
0 branek
22.10. 09:15
Pumy - Kebabáci
13 : 7
1 branek
Archivní záznamy hráče
2019/2024
2019/2023
2019/2022
2019/2021
2019/2020
2019/2019
2019/2018
2019/2017
2019/2016
2012/2015
I. TURNAJ 4.-5. třída - výsledky
Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí) - Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní)
0 : 10 k.
Karlíci (IZŠ Karlova) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
7 : 19
Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní) - Karlíci (IZŠ Karlova)
23 : 2
Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží) - Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí)
10 : 0 k.
Karlíci (IZŠ Karlova) - Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
7 : 17
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní)
8 : 15
Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
16 : 9
Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí) - Karlíci (IZŠ Karlova)
0 : 10 k.
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí)
10 : 0 k.
Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní) - Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
17 : 11
II. TURNAJ 2.-3. třída - rozpis
Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží) - Malý DRAK (ZŠ Bratislavská)
16 : 4
Rychlí ŠPUNTI (ZŠ Náměstí) - Východní BOSOVÉ (ZŠ Východní)
4 : 7
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Rychlí ŠPUNTI (ZŠ Náměstí)
14 : 0
Karláčci (IZŠ Karlova) - Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží)
7 : 10
Rychlí ŠPUNTI (ZŠ Náměstí) - Karláčci (IZŠ Karlova)
5 : 3
Východní BOSOVÉ (ZŠ Východní) - Malý DRAK (ZŠ Bratislavská)
14 : 2
Karláčci (IZŠ Karlova) - Východní BOSOVÉ (ZŠ Východní)
6 : 6
Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží) - Rychlí ŠPUNTI (ZŠ Náměstí)
3 : 6
Východní BOSOVÉ (ZŠ Východní) - Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží)
3 : 14
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Karláčci (IZŠ Karlova)
4 : 12
Následující turnaje
I. TURNAJ 4.-5. třída - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní)
4
4
0
0
65 : 21
8
2
Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
4
3
0
1
54 : 33
6
3
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
4
2
0
2
46 : 38
4
4
Karlíci (IZŠ Karlova)
4
1
0
3
26 : 59
2
5
Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí)
4
0
0
4
0 : 40
0
Tabulka střelců
Karlovka 4.-5. :-)
Karlíci (IZŠ Karlova)
4
Východní 2.-3. Bílý tygři
Východní BOSOVÉ (ZŠ Východní)
3
Karlovka 2.-3. :-)
Karláčci (IZŠ Karlova)
3
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.