Hrajte miniházenou
archiv 2019 / 2020
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Liberecká školní liga 2017/2018
Liberecká školní liga 2018/2019
Varnsdorfské školní liga 2017/2018
Rozpis ligy
I. TURNAJ 4.-5. třída
I. TURNAJ 2.-3. třída
II. TURNAJ 2.-3. třída
II. TURNAJ 4.-5. třídaI
III. TURNAJ 4.-5. třídy
III. TURNAJ 2.-3. třídy
IV. TURNAJ 2.-3. třída
IV. TURNAJ 4.-5. třída
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Adam Bielik
Škola
ZŠ Opava, Šrámkova 4, příspěvková org.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2010
Počet startů
22
Počet branek
18
Starty
28.5. 18:30
Mařádkova 2 - Šrámkova 3
2 : 0
0 branek
28.5. 17:30
Šrámkova 3 - Beneše 3
0 : 2
1 branek
28.5. 15:00
Šrámkova 3 - Slavkov
2 : 0
1 branek
28.5. 14:30
Otická 2 - Šrámkova 3
0 : 2
1 branek
28.5. 12:30
Šrámkova 3 - Vrchní 3
2 : 0
1 branek
3.5. 11:00
Edvarda Beneše - Šrámkova 1
0 : 2
1 branek
3.5. 10:30
Vrchní - Šrámkova 1
0 : 2
1 branek
3.5. 10:00
Šrámkova 1 - Vrchní
2 : 0
1 branek
3.5. 09:30
Šrámkova 1 - Otická
0 : 2
1 branek
3.5. 08:30
Edvarda Beneše - Šrámkova 1
0 : 2
1 branek
3.5. 08:30
Šrámkova 1 - Otická
2 : 0
1 branek
12.12. 09:30
Šrámkova 1 - Vrchní
2 : 0
1 branek
12.12. 08:30
Edvarda Beneše - Šrámkova 1
0 : 2
1 branek
29.11. 17:30
Šrámkova 3 - Otická 2
1 : 1
0 branek
29.11. 16:00
Slavkov - Šrámkova 3
2 : 0
1 branek
29.11. 15:00
Šrámkova 3 - Vrchní 3
0 : 2
1 branek
29.11. 12:30
Mařádkova 2 - Šrámkova 3
1 : 1
1 branek
29.11. 12:00
Beneše 3 - Šrámkova 3
2 : 0
0 branek
20.11. 11:00
Vrchní - Šrámkova 1
0 : 2
1 branek
20.11. 10:00
Šrámkova 1 - Otická
2 : 0
1 branek
20.11. 09:30
Vrchní 2 - Šrámkova 2
2 : 0
0 branek
20.11. 08:30
Šrámkova 1 - Edvarda Beneše
2 : 0
1 branek
Archivní záznamy hráče
2019/2024
2019/2023
2019/2022
2019/2021
2019/2020
2019/2019
2019/2018
2019/2017
2019/2016
2012/2015
IV. TURNAJ 4.-5. třída - výsledky
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí)
5 : 17
Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží) - Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní)
14 : 15
Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí) - Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
10 : 8
Karlíci (IZŠ Karlova) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
4 : 15
Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží) - Karlíci (IZŠ Karlova)
22 : 3
Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní) - Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí)
10 : 14
Karlíci (IZŠ Karlova) - Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní)
3 : 20
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
10 : 15
Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
13 : 6
Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí) - Karlíci (IZŠ Karlova)
23 : 0
IV. TURNAJ 4.-5. třída - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí)
4
4
0
0
64 : 23
8
2
Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní)
4
3
0
1
58 : 37
6
3
Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
4
2
0
2
59 : 38
4
4
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
4
1
0
3
36 : 49
2
5
Karlíci (IZŠ Karlova)
4
0
0
4
10 : 80
0
Tabulka střelců
Karlovka 4.-5. :-)
Karlíci (IZŠ Karlova)
4
Východní 2.-3. Bílý tygři
Východní BOSOVÉ (ZŠ Východní)
3
Karlovka 2.-3. :-)
Karláčci (IZŠ Karlova)
3
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.