Hrajte miniházenou
archiv 2019 / 2020
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
1.-3. třída
Rozpis ligy
Pohůrecká 19.10.
Grünwaldova 25.10.
Českobudějovický pohár - A
Dobrá Voda 19.12.
Pohůrecká 1.3.
Dobrá Voda 24.5.
Pohůrecká 24.5.
Dobrá Voda 12.12.
Pohůrecká 16.5.
4.-5. třída
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Bratislavská 2.-3. :-)
Škola
ZŠ a MŠ Bratislavská Varnsdorf
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2005
Počet startů
9
Počet branek
3
Starty
11.5. 12:00
Karláčci (IZŠ Karlova) - Malý DRAK (ZŠ Bratislavská)
9 : 0
1 branek
11.5. 10:30
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží)
2 : 10
0 branek
11.5. 09:30
Východní BOSOVÉ (ZŠ Východní) - Malý DRAK (ZŠ Bratislavská)
1 : 3
1 branek
11.5. 09:00
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Rychlí ŠPUNTI (ZŠ Náměstí)
1 : 12
1 branek
9.2. 12:00
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží)
1 : 8
0 branek
9.2. 08:30
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Východní BOSOVÉ (ZŠ Východní)
1 : 8
0 branek
8.12. 11:00
Východní BOSOVÉ (ZŠ Východní) - Malý DRAK (ZŠ Bratislavská)
14 : 2
0 branek
8.12. 08:30
Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží) - Malý DRAK (ZŠ Bratislavská)
16 : 4
0 branek
13.10. 08:30
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Východní BOSOVÉ (ZŠ Východní)
1 : 11
0 branek
Archivní záznamy hráče
2019/2024
2019/2023
2019/2022
2019/2021
2019/2020
2019/2019
2019/2018
2019/2017
2019/2016
2012/2015
Grünwaldova 25.10. - výsledky
Grünwaldova 3 (Monstři) - Dukelská 4
17 : 2
Grünwaldova 4 (Blesci) - Grünwaldova 3 (Monstři)
0 : 12
Dukelská 4 - Grünwaldova 4 (Blesci)
3 : 6
Českobudějovický pohár - A - rozpis
Grünwaldova 4 (Blesci) - Rudolfovská 3 (Draci)
1 : 4
Rudolfovská 4 (Rakeťáci) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
1 : 4
Grünwaldova 3 (Monstři) - Dukelská 4
4 : 1
Rudolfovská 3 (Draci) - Dukelská 4
6 : 2
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Grünwaldova 3 (Monstři)
4 : 5
Grünwaldova 4 (Blesci) - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
2 : 0
Rudolfovská 4 (Rakeťáci) - Rudolfovská 3 (Draci)
0 : 3
Grünwaldova 3 (Monstři) - Grünwaldova 4 (Blesci)
2 : 1
Dukelská 4 - Pohůrecká 3 (Sportovci)
4 : 5
Rudolfovská 3 (Draci) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
5 : 8
Grünwaldova 4 (Blesci) - Dukelská 4
0 : 1
Rudolfovská 4 (Rakeťáci) - Grünwaldova 3 (Monstři)
0 : 7
Grünwaldova 3 (Monstři) - Rudolfovská 3 (Draci)
7 : 2
Dukelská 4 - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
1 : 0
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Grünwaldova 4 (Blesci)
5 : 0
Následující turnaje
Grünwaldova 25.10. - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Grünwaldova 3 (Monstři)
2
2
0
0
29 : 2
4
2
Grünwaldova 4 (Blesci)
2
1
0
1
6 : 15
2
3
Dukelská 4
2
0
0
2
5 : 23
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.