Hrajte miniházenou
archiv 2019 / 2020
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
1.-3. třída
Rozpis ligy
Pohůrecká 19.10.
Grünwaldova 25.10.
Českobudějovický pohár - A
Dobrá Voda 19.12.
Pohůrecká 1.3.
Dobrá Voda 24.5.
Pohůrecká 24.5.
Dobrá Voda 12.12.
Pohůrecká 16.5.
4.-5. třída
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Roman Bury
Škola
ZŠ J. z Poděbrad, Frýdek-Místek
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2009
Počet startů
34
Počet branek
0
Starty
3.6. 16:00
Jedenáctka A - Parta z dvojky
0 : 0
0 branek
3.6. 14:30
Holky z dvojky - Jedenáctka A
1 : 8
0 branek
3.6. 14:00
Sedliště - Jedenáctka A
0 : 1
0 branek
17.4. 17:00
Jedenáctka A - Šestka A
24 : 4
0 branek
17.4. 16:30
Jedenáctka B - Jedenáctka A
2 : 7
0 branek
17.4. 15:30
Jedenáctka A - Osmička
10 : 2
0 branek
8.4. 16:00
Jedenáctka A - Parta z dvojky
4 : 2
0 branek
8.4. 14:30
Jedenáctka B - Jedenáctka A
0 : 10
0 branek
8.4. 14:00
Holky z dvojky - Jedenáctka A
0 : 4
0 branek
20.3. 21:00
Jedenáctka A - Šestka A
6 : 2
0 branek
20.3. 17:00
Osmička - Jedenáctka A
2 : 11
0 branek
4.3. 16:30
Jedenáctka B - Jedenáctka A
0 : 6
0 branek
4.3. 14:30
Parta z dvojky - Jedenáctka A
1 : 2
0 branek
13.2. 19:30
Jedenáctka A - Seštka A
2 : 6
0 branek
13.2. 17:30
Šestka B - Jedenáctka A
4 : 10
0 branek
13.2. 16:00
Jedenáctka A - Osmička
13 : 1
0 branek
13.2. 15:00
Jedenáctka B - Jedenáctka A
10 : 2
0 branek
19.12. 17:30
Jedenáctka A - Parta z dvojky
8 : 5
0 branek
19.12. 16:00
Paskov A - Jedenáctka A
2 : 7
0 branek
11.12. 16:00
Jedenáctka A - Holky z dvojky
2 : 1
0 branek
11.12. 15:00
Parta z dvojky - Jedenáctka A
2 : 3
0 branek
28.11. 17:30
Osmička - Jedenáctka A
9 : 8
0 branek
28.11. 15:00
Jedenáctka A - Jedenáctka B
5 : 4
0 branek
24.11. 17:30
Jedenáctka A - Šestka B
0 : 2
0 branek
24.11. 16:00
Staré Město - Jedenáctka A
1 : 1
0 branek
24.11. 15:30
Osmička - Jedenáctka A
2 : 0
0 branek
13.11. 16:00
Parta z dvojky - Jedenáctka A
1 : 1
0 branek
13.11. 15:00
Jedenáctka A - Jedenáctka B
2 : 1
0 branek
13.11. 14:00
Holky z dvojky - Jedenáctka A
1 : 1
0 branek
7.11. 02:30
Jedenáctka B - Jedenáctka A
3 : 8
0 branek
Další
Archivní záznamy hráče
2019/2024
2019/2023
2019/2022
2019/2021
2019/2020
2019/2019
2019/2018
2019/2017
2019/2016
2012/2015
Českobudějovický pohár - A - výsledky
Grünwaldova 4 (Blesci) - Rudolfovská 3 (Draci)
1 : 4
Rudolfovská 4 (Rakeťáci) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
1 : 4
Grünwaldova 3 (Monstři) - Dukelská 4
4 : 1
Rudolfovská 3 (Draci) - Dukelská 4
6 : 2
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Grünwaldova 3 (Monstři)
4 : 5
Grünwaldova 4 (Blesci) - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
2 : 0
Rudolfovská 4 (Rakeťáci) - Rudolfovská 3 (Draci)
0 : 3
Grünwaldova 3 (Monstři) - Grünwaldova 4 (Blesci)
2 : 1
Dukelská 4 - Pohůrecká 3 (Sportovci)
4 : 5
Rudolfovská 3 (Draci) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
5 : 8
Grünwaldova 4 (Blesci) - Dukelská 4
0 : 1
Rudolfovská 4 (Rakeťáci) - Grünwaldova 3 (Monstři)
0 : 7
Grünwaldova 3 (Monstři) - Rudolfovská 3 (Draci)
7 : 2
Dukelská 4 - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
1 : 0
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Grünwaldova 4 (Blesci)
5 : 0
Dobrá Voda 19.12. - rozpis
Grünwaldova 3 (Monstři) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
2 : 4
Grünwaldova 4 (Blesci) - Grünwaldova 3 (Monstři)
0 : 3
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Grünwaldova 4 (Blesci)
7 : 2
Následující turnaje
Českobudějovický pohár - A - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Grünwaldova 3 (Monstři)
5
5
0
0
25 : 8
10
2
Pohůrecká 3 (Sportovci)
5
4
0
1
26 : 15
8
3
Rudolfovská 3 (Draci)
5
3
0
2
20 : 18
6
4
Dukelská 4
5
2
0
3
9 : 15
4
5
Grünwaldova 4 (Blesci)
5
1
0
4
4 : 12
2
6
Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
5
0
0
5
1 : 17
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.