Hrajte miniházenou
archiv 2019 / 2020
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
1.-3. třída
4.-5. třída
Rozpis ligy
Pohůrecká 19.10.
Grünwaldova 25.10.
Českobudějovický pohár - C
Českobudějovický pohár - B
Českobudějovický pohár - o umístění
Dobrá Voda 19.12.
Borovany 25.1.
Pohůrecká 1.3.
Pohůrecká 24.5.
Dobrá Voda 24.5.
Dobrá Voda 12.12.
Pohůrecká 16.5.
Dobrá Voda 16.5.
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Bratislavská 4.-5. :-)
Škola
ZŠ a MŠ Bratislavská Varnsdorf
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2004
Počet startů
9
Počet branek
1
Starty
11.5. 12:30
Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
13 : 6
0 branek
11.5. 12:00
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
10 : 15
0 branek
11.5. 10:00
Karlíci (IZŠ Karlova) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
4 : 15
0 branek
11.5. 08:30
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Rychlé ŠÍPY (ZŠ Náměstí)
5 : 17
1 branek
8.12. 12:00
Karlíci (IZŠ Karlova) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
6 : 19
0 branek
8.12. 10:30
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Varnsdorf REBELS (ZŠ Východní)
6 : 15
0 branek
8.12. 09:30
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Rychlí ŠPUNTI (ZŠ Náměstí)
14 : 0
0 branek
8.12. 09:00
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
7 : 14
0 branek
13.10. 12:30
Karláčci (IZŠ Karlova) - Malý DRAK (ZŠ Bratislavská)
15 : 2
0 branek
Archivní záznamy hráče
2019/2024
2019/2023
2019/2022
2019/2021
2019/2020
2019/2019
2019/2018
2019/2017
2019/2016
2012/2015
Českobudějovický pohár - o umístění - výsledky
Borovany 1 - Dukelská 3
6 : 0
Dobrá Voda 1 - Dukelská 2
10 : 2
Rudolfovská 1 (Štiky) - Pohůrecká 2 (Tygři)
6 : 10
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Rudolfovská 2 (Buldoci)
4 : 0
Dukelská 1 - Grünwaldova 2 (Piraně)
2 : 0
Dobrá Voda 19.12. - rozpis
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Grünwaldova 2 (Piraně)
4 : 3
Dobrá Voda 1 - Pohůrecká 1 (Méďové)
10 : 16
Grünwaldova 2 (Piraně) - Dobrá Voda 1
2 : 11
Pohůrecká 2 (Tygři) - Grünwaldova 1 (Red Shark)
8 : 6
Dobrá Voda 1 - Pohůrecká 2 (Tygři)
14 : 4
Pohůrecká 1 (Méďové) - Grünwaldova 2 (Piraně)
11 : 1
Pohůrecká 2 (Tygři) - Pohůrecká 1 (Méďové)
1 : 12
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Dobrá Voda 1
6 : 7
Pohůrecká 1 (Méďové) - Grünwaldova 1 (Red Shark)
8 : 0
Grünwaldova 2 (Piraně) - Pohůrecká 2 (Tygři)
6 : 3
Následující turnaje
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.