Hrajte miniházenou
archiv 2019 / 2020
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Hranická školní liga mladší "jedna"
Hranická školní liga "smíšená" 23
Hranická školní liga "smíšená" 45
Hranická Školní liga starší "dvě"
Hranická školní liga "starší" jedna
Olomoucká liga mladší
Rozpis ligy
1. turnaj 2017/18
4. turnaj
1. turnaj 2018/19
3. turnaj 2018/19
4. turnaj 2018/19
Olomoucká liga starší
Velkobystřická ŠL mladší
Velkobystřická ŠL starší
Žeravická ŠL mladší
Žeravická ŠL starší
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Martin Sadílek
Škola
ZŠ a MŠ TGM Drásov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2009
Počet startů
19
Počet branek
0
Starty
15.3. 10:30
ZŠ Drásov -Unicorns - ZŠ Lipůvka - Cvrčci
12 : 4
0 branek
15.3. 09:00
ZŠ Loučky - Sokolíci - ZŠ Drásov - Kingoši
16 : 3
0 branek
15.3. 09:00
ZŠ Lipůvka - Veverčáci - ZŠ Drásov -Unicorns
7 : 4
0 branek
15.3. 08:30
ZŠ Kuřim Jungmannova 1 - ZŠ Drásov -Unicorns
3 : 13
0 branek
15.3. 08:30
ZŠ Drásov - Kingoši - ZŠ Brno - Rašíňátka
12 : 6
0 branek
17.11. 06:30
ZŠ Drásov - Kingoši - ZŠ Kuřim Jungmannova 4
0 : 9
0 branek
17.11. 05:30
ZŠ Kuřim Tyršova 3 - ZŠ Drásov - Kingoši
11 : 9
0 branek
17.11. 02:00
ZŠ Drásov - Kingoši - ZŠ Kuřim Tyršova 4
1 : 16
0 branek
17.11. 00:00
ZŠ Loučky - Brumíci - ZŠ Drásov - Kingoši
11 : 2
0 branek
16.11. 21:30
Komenda 1 - ZŠ Drásov -Unicorns
6 : 4
0 branek
16.11. 21:30
ZŠ Drásov - Kingoši - ZŠ Brno - Rašíňátka
12 : 3
0 branek
16.11. 18:30
ZŠ Drásov -Unicorns - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
8 : 15
0 branek
16.11. 17:00
ZŠ Drásov - Kingoši - ZŠ Čebín - Čebíňáci
5 : 11
0 branek
16.11. 17:00
ZŠ Kuřim Jungmannova 1 - ZŠ Drásov -Unicorns
2 : 7
0 branek
16.11. 15:00
ZŠ Drásov -Unicorns - ZŠ Lipůvka - Veverčáci
4 : 6
0 branek
16.11. 12:30
ZŠ Lipůvka - Cvrčci - ZŠ Drásov -Unicorns
3 : 4
0 branek
16.11. 12:30
ZŠ Drásov - Kingoši - ZŠ Brno - Rašíni
8 : 4
0 branek
16.11. 11:30
ZŠ Drásov -Unicorns - ZŠ Loučky - Špendlíci
3 : 5
0 branek
16.11. 08:00
ZŠ Drásov -Unicorns - ZŠ Čebín - Čebínci
0 : 11
0 branek
Archivní záznamy hráče
2019/2023
2019/2022
2019/2021
2019/2020
2019/2019
2019/2018
2019/2017
2019/2016
2012/2015
3. turnaj 2018/19 - výsledky
ZŠ Heyrovského 2 - ZŠ Holečkova
0 : 14
ZŠ Nedvědova "A" - ZŠ Horka nad Moravou
14 : 11
ZŠ Heyrovského 1 - ZŠ Nedvědova "B"
1 : 6
ZŠ Holečkova - ZŠ Nedvědova "B"
8 : 6
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Heyrovského 1
16 : 5
ZŠ Heyrovského 2 - ZŠ Nedvědova "A"
0 : 17
ZŠ Nedvědova "A" - ZŠ Holečkova
7 : 7
ZŠ Heyrovského 1 - ZŠ Heyrovského 2
7 : 6
ZŠ Nedvědova "B" - ZŠ Horka nad Moravou
11 : 15
ZŠ Holečkova - ZŠ Horka nad Moravou
13 : 17
ZŠ Heyrovského 2 - ZŠ Nedvědova "B"
2 : 3
ZŠ Nedvědova "A" - ZŠ Heyrovského 1
11 : 2
ZŠ Heyrovského 1 - ZŠ Holečkova
4 : 17
ZŠ Nedvědova "B" - ZŠ Nedvědova "A"
2 : 9
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Heyrovského 2
12 : 2
4. turnaj 2018/19 - rozpis
ZŠ Nedvědova "A" - ZŠ Horka nad Moravou
6 : 11
ZŠ Nedvědova "B" - ZŠ Heyrovského 1
8 : 3
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Nedvědova "B"
11 : 4
ZŠ Holečkova - ZŠ Nedvědova "A"
6 : 12
ZŠ Nedvědova "B" - ZŠ Holečkova
4 : 10
ZŠ Heyrovského 1 - ZŠ Horka nad Moravou
7 : 16
ZŠ Holečkova - ZŠ Heyrovského 1
11 : 1
ZŠ Nedvědova "A" - ZŠ Nedvědova "B"
9 : 1
ZŠ Heyrovského 1 - ZŠ Nedvědova "A"
2 : 10
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Holečkova
14 : 7
Následující turnaje
3. turnaj 2018/19 - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ZŠ Nedvědova "A"
5
4
1
0
58 : 22
9
2
ZŠ Horka nad Moravou
5
4
0
1
71 : 45
8
3
ZŠ Holečkova
5
3
1
1
59 : 34
7
4
ZŠ Nedvědova "B"
5
2
0
3
28 : 35
4
5
ZŠ Heyrovského 1
5
1
0
4
19 : 56
2
6
ZŠ Heyrovského 2
5
0
0
5
10 : 53
0
Tabulka střelců
ZŠ Horka
ZŠ Horka nad Moravou
97
ZŠ Nedvědova 2
ZŠ Nedvědova "B"
39
Štěpán Chlubný
ZŠ Holečkova
39
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.