Hrajte miniházenou
archiv 2019 / 2020
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Hranická školní liga mladší "jedna"
Hranická školní liga "smíšená" 23
Hranická školní liga "smíšená" 45
Hranická Školní liga starší "dvě"
Hranická školní liga "starší" jedna
Olomoucká liga mladší
Olomoucká liga starší
Rozpis ligy
4. turnaj
1. turnaj 2018/19
3. turnaj 2018/19
4. turnaj 2018/19
Velkobystřická ŠL mladší
Velkobystřická ŠL starší
Žeravická ŠL mladší
Žeravická ŠL starší
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Václav Němec
Škola
ZŠ Jana Palacha, Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2009
Počet startů
30
Počet branek
15
Starty
24.5. 13:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
9 : 16
0 branek
24.5. 11:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
15 : 11
0 branek
24.5. 10:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
10 : 9
1 branek
24.5. 09:00
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
14 : 5
2 branek
26.4. 13:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
12 : 3
0 branek
26.4. 12:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
7 : 6
1 branek
26.4. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
2 : 13
1 branek
26.4. 10:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
7 : 11
0 branek
22.3. 13:00
Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
14 : 15
3 branek
22.3. 12:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
12 : 5
2 branek
22.3. 10:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
17 : 8
1 branek
22.3. 09:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
8 : 10
0 branek
7.12. 10:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
15 : 2
1 branek
7.12. 09:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
3 : 13
1 branek
7.12. 08:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
9 : 12
2 branek
2.11. 11:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
9 : 3
0 branek
2.11. 09:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
17 : 6
0 branek
2.11. 09:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
17 : 0
0 branek
20.4. 11:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4 : 14
0 branek
20.4. 09:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
19 : 5
0 branek
20.4. 09:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
9 : 11
0 branek
16.3. 11:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
22 : 12
0 branek
16.3. 10:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
12 : 12
0 branek
16.3. 08:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
6 : 25
0 branek
1.12. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
13 : 8
0 branek
1.12. 10:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4 : 26
0 branek
1.12. 08:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
2 : 28
0 branek
3.11. 10:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
2 : 26
0 branek
3.11. 09:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
23 : 3
0 branek
3.11. 08:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
2 : 5
0 branek
Další
Archivní záznamy hráče
2019/2024
2019/2023
2019/2022
2019/2021
2019/2020
2019/2019
2019/2018
2019/2017
2019/2016
2012/2015
4. turnaj - výsledky
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Nemilany
16 : 10
ZŠ Holečkova - ZŠ Nedvědova
14 : 6
ZŠ Nemilany - ZŠ Holečkova
10 : 17
ZŠ 8. května - ZŠ Horka nad Moravou
8 : 12
ZŠ Holečkova - ZŠ 8. května
20 : 6
ZŠ Nedvědova - ZŠ Nemilany
15 : 10
ZŠ 8. května - ZŠ Nedvědova
10 : 10
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Holečkova
17 : 14
ZŠ Nedvědova - ZŠ Horka nad Moravou
11 : 18
ZŠ Nemilany - ZŠ 8. května
6 : 6
1. turnaj 2018/19 - rozpis
ZŠ 8. května - ZŠ Horka nad Moravou
8 : 13
ZŠ Holečkova - ZŠ Nemilany
11 : 1
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Holečkova
13 : 10
ZŠ Nedvědova - ZŠ 8. května
10 : 12
ZŠ Holečkova - ZŠ Nedvědova
11 : 8
ZŠ Nemilany - ZŠ Horka nad Moravou
10 : 15
ZŠ Nedvědova - ZŠ Nemilany
14 : 6
ZŠ 8. května - ZŠ Holečkova
12 : 20
ZŠ Nemilany - ZŠ 8. května
5 : 4
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Nedvědova
22 : 11
Následující turnaje
4. turnaj - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ZŠ Horka nad Moravou
4
4
0
0
63 : 43
8
2
ZŠ Holečkova
4
3
0
1
65 : 39
6
3
ZŠ Nedvědova
4
1
1
2
42 : 52
3
4
ZŠ 8. května
4
0
2
2
30 : 48
2
5
ZŠ Nemilany
4
0
1
3
36 : 54
1
Tabulka střelců
ZŠ Horka
ZŠ Horka nad Moravou
122
ZŠ Nedvědova
ZŠ Nedvědova
93
ZŠ Holečková
ZŠ Holečkova
65
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.