Hrajte miniházenou
archiv 2019 / 2020
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kuřimská školní liga
Rozpis ligy
Skupina A (1.-2.tř.)
Skupina C (dívky)
Skupina B (3.a 4. tř.)
Finále A (1.a 2.tř.)
Skupina C (dívky) - finále
Finále B (1. a 2. tř.)
Finále A (3. a 4. tř.)
Finále B (3.a4. tř.) sk. D
Finále B (3.a4.tř.) sk. E
Meziregionální Kuřimsko - Velkomeziříčská liga
Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ondřej Zach
Škola
ZŠ a MŠ Město Touškov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2007
Počet startů
19
Počet branek
0
Starty
23.5. 10:00
Zruč-Senec- starší - Zš Město Touškov - starší
11 : 15
0 branek
23.5. 09:30
Zš Město Touškov - starší - Třemošná- starší
10 : 14
0 branek
28.3. 10:00
Zš Město Touškov - starší - Zruč-Senec- starší
15 : 8
0 branek
28.3. 09:00
Třemošná- starší - Zš Město Touškov - starší
12 : 10
0 branek
11.12. 10:00
Třemošná- starší - Zš Město Touškov - starší
19 : 16
0 branek
11.12. 09:30
Zš Město Touškov - starší - Zruč-Senec- starší
13 : 3
0 branek
13.11. 10:00
Zš Město Touškov - starší - Třemošná- starší
14 : 12
0 branek
13.11. 09:00
Zruč-Senec- starší - Zš Město Touškov - starší
2 : 6
0 branek
24.5. 10:00
Zš Město Touškov - starší - Třemošná- starší
5 : 11
0 branek
24.5. 09:00
Zruč-Senec- starší - Zš Město Touškov - starší
4 : 6
0 branek
24.4. 11:00
Třemošná- starší - Zš Město Touškov - starší
7 : 6
0 branek
24.4. 10:00
Zš Město Touškov - starší - Zruč-Senec- starší
8 : 9
0 branek
7.12. 10:00
Zš Město Touškov - starší - Zruč-Senec- starší
9 : 13
0 branek
16.11. 11:30
Zruč-Senec- starší - Zš Město Touškov - starší
7 : 2
0 branek
16.11. 09:00
Zš Město Touškov - starší - Třemošná- starší
0 : 4
0 branek
Archivní záznamy hráče
2019/2024
2019/2023
2019/2022
2019/2021
2019/2020
2019/2019
2019/2018
2019/2017
2019/2016
2012/2015
Skupina C (dívky) - výsledky
ZŠ Lipůvka - Opičky - ZŠ Loučky - Lentilky
11 : 6
ZŠ Brno - Rašínky - ZŠ Tyršova - dívky
3 : 6
ZŠ Brno - Rašínky - ZŠ Loučky - Lentilky
1 : 2
ZŠ Brno - Rašínky - ZŠ Loučky - Lentilky
3 : 7
ZŠ Lipůvka - Opičky - ZŠ Tyršova - dívky
8 : 13
ZŠ Lipůvka - Opičky - ZŠ Brno - Rašínky
7 : 5
ZŠ Loučky - Lentilky - ZŠ Tyršova - dívky
1 : 7
ZŠ Lipůvka - Opičky - ZŠ Tyršova - dívky
5 : 4
ZŠ Loučky - Lentilky - ZŠ Tyršova - dívky
5 : 7
ZŠ Brno - Rašínky - ZŠ Lipůvka - Opičky
2 : 13
ZŠ Lipůvka - Opičky - ZŠ Loučky - Lentilky
10 : 8
ZŠ Tyršova - dívky - ZŠ Brno - Rašínky
9 : 1
ZŠ Lipůvka - Opičky - ZŠ Loučky - Lentilky
9 : 8
ZŠ Lipůvka - Opičky - ZŠ Brno - Rašínky
5 : 5
ZŠ Tyršova - dívky - ZŠ Brno - Rašínky
10 : 2
ZŠ Brno - Rašínky - ZŠ Loučky - Lentilky
3 : 6
ZŠ Lipůvka - Opičky - ZŠ Tyršova - dívky
3 : 12
ZŠ Loučky - Lentilky - ZŠ Tyršova - dívky
7 : 11
Finále A (1.a 2.tř.) - rozpis
ZŠ Loučky - Špendlíci - ZŠ Čebín - Čebínci
7 : 10
Komenda 1 - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
17 : 6
ZŠ Čebín - Čebínci - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
12 : 11
ZŠ Loučky - Špendlíci - Komenda 1
5 : 7
Komenda 1 - ZŠ Čebín - Čebínci
10 : 6
ZŠ Kuřim Jungmannova 2 - ZŠ Loučky - Špendlíci
10 : 4
Následující turnaje
Skupina C (dívky) - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ZŠ Tyršova - dívky
9
8
0
1
79 : 35
16
2
ZŠ Lipůvka - Opičky
9
6
1
2
71 : 63
13
3
ZŠ Loučky - Lentilky
9
3
0
6
50 : 62
6
4
ZŠ Brno - Rašínky
9
0
1
8
25 : 65
1
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.