Hrajte miniházenou
archiv 2019 / 2020
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kuřimská školní liga
Rozpis ligy
Skupina A (1.-2.tř.)
Skupina C (dívky)
Skupina B (3.a 4. tř.)
Finále A (1.a 2.tř.)
Skupina C (dívky) - finále
Finále B (1. a 2. tř.)
Finále A (3. a 4. tř.)
Finále B (3.a4. tř.) sk. D
Finále B (3.a4.tř.) sk. E
Meziregionální Kuřimsko - Velkomeziříčská liga
Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Petr Gerla
Škola
ZŠ 1. máje, Hranice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2010
Počet startů
12
Počet branek
11
Starty
30.5. 10:45
Blesci - Dragoni
10 : 2
3 branek
30.5. 09:45
Svišti - Blesci
6 : 1
0 branek
30.5. 09:00
Blesci - Žraloci
5 : 7
0 branek
30.5. 08:30
Drsňáci - Blesci
1 : 5
1 branek
25.4. 10:15
Svišti - Blesci
4 : 6
1 branek
25.4. 09:30
Blesci - Drsňáci
6 : 3
3 branek
25.4. 09:00
Žraloci - Blesci
9 : 9
0 branek
25.4. 08:45
Blesci - Dragoni
7 : 4
0 branek
15.10. 10:30
Dragoni - Blesci
0 : 18
2 branek
15.10. 10:15
Blesci - Svišti
7 : 4
0 branek
15.10. 09:15
Drsňáci - Blesci
4 : 8
0 branek
15.10. 08:30
Blesci - Žraloci
8 : 4
1 branek
Archivní záznamy hráče
2019/2024
2019/2023
2019/2022
2019/2021
2019/2020
2019/2019
2019/2018
2019/2017
2019/2016
2012/2015
Skupina C (dívky) - výsledky
ZŠ Lipůvka - Opičky - ZŠ Loučky - Lentilky
11 : 6
ZŠ Brno - Rašínky - ZŠ Tyršova - dívky
3 : 6
ZŠ Brno - Rašínky - ZŠ Loučky - Lentilky
1 : 2
ZŠ Brno - Rašínky - ZŠ Loučky - Lentilky
3 : 7
ZŠ Lipůvka - Opičky - ZŠ Tyršova - dívky
8 : 13
ZŠ Lipůvka - Opičky - ZŠ Brno - Rašínky
7 : 5
ZŠ Loučky - Lentilky - ZŠ Tyršova - dívky
1 : 7
ZŠ Lipůvka - Opičky - ZŠ Tyršova - dívky
5 : 4
ZŠ Loučky - Lentilky - ZŠ Tyršova - dívky
5 : 7
ZŠ Brno - Rašínky - ZŠ Lipůvka - Opičky
2 : 13
ZŠ Lipůvka - Opičky - ZŠ Loučky - Lentilky
10 : 8
ZŠ Tyršova - dívky - ZŠ Brno - Rašínky
9 : 1
ZŠ Lipůvka - Opičky - ZŠ Loučky - Lentilky
9 : 8
ZŠ Lipůvka - Opičky - ZŠ Brno - Rašínky
5 : 5
ZŠ Tyršova - dívky - ZŠ Brno - Rašínky
10 : 2
ZŠ Brno - Rašínky - ZŠ Loučky - Lentilky
3 : 6
ZŠ Lipůvka - Opičky - ZŠ Tyršova - dívky
3 : 12
ZŠ Loučky - Lentilky - ZŠ Tyršova - dívky
7 : 11
Finále A (1.a 2.tř.) - rozpis
ZŠ Loučky - Špendlíci - ZŠ Čebín - Čebínci
7 : 10
Komenda 1 - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
17 : 6
ZŠ Čebín - Čebínci - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
12 : 11
ZŠ Loučky - Špendlíci - Komenda 1
5 : 7
Komenda 1 - ZŠ Čebín - Čebínci
10 : 6
ZŠ Kuřim Jungmannova 2 - ZŠ Loučky - Špendlíci
10 : 4
Následující turnaje
Skupina C (dívky) - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ZŠ Tyršova - dívky
9
8
0
1
79 : 35
16
2
ZŠ Lipůvka - Opičky
9
6
1
2
71 : 63
13
3
ZŠ Loučky - Lentilky
9
3
0
6
50 : 62
6
4
ZŠ Brno - Rašínky
9
0
1
8
25 : 65
1
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.