Hrajte miniházenou
archiv 2019 / 2020
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kuřimská školní liga
Rozpis ligy
Skupina A (1.-2.tř.)
Skupina C (dívky)
Skupina B (3.a 4. tř.)
Finále A (1.a 2.tř.)
Skupina C (dívky) - finále
Finále B (1. a 2. tř.)
Finále A (3. a 4. tř.)
Finále B (3.a4. tř.) sk. D
Finále B (3.a4.tř.) sk. E
Meziregionální Kuřimsko - Velkomeziříčská liga
Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Lukáš Kijonka
Škola
ZŠ Emila Zátopka B
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2010
Počet startů
24
Počet branek
19
Starty
11.4. 13:00
ZŠ Emila Zátopka B - ZŠ a MŠ Ženklava
22 : 8
4 branek
11.4. 12:00
ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice - ZŠ Emila Zátopka B
11 : 16
1 branek
11.4. 11:30
ZŠ Emila Zátopka B - ZŠ Kopřivnice - Mniší
15 : 11
0 branek
11.4. 09:30
ZŠ a MŠ Štramberk - ZŠ Emila Zátopka B
5 : 18
0 branek
7.3. 13:00
ZŠ Emila Zátopka B - ZŠ Kopřivnice - Mniší
23 : 24
1 branek
7.3. 12:00
ZŠ a MŠ Štramberk - ZŠ Emila Zátopka B
12 : 21
2 branek
7.3. 11:30
ZŠ Emila Zátopka B - ZŠ a MŠ Ženklava
14 : 8
0 branek
7.3. 09:30
ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice - ZŠ Emila Zátopka B
9 : 22
0 branek
24.1. 13:15
ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice - ZŠ Emila Zátopka B
11 : 12
0 branek
24.1. 11:45
ZŠ Emila Zátopka B - ZŠ a MŠ Štramberk
8 : 3
0 branek
24.1. 10:45
ZŠ Kopřivnice - Mniší - ZŠ Emila Zátopka B
22 : 11
1 branek
24.1. 10:15
ZŠ Emila Zátopka B - ZŠ a MŠ Ženklava
14 : 3
2 branek
6.12. 13:00
ZŠ a MŠ Ženklava - ZŠ Emila Zátopka B
6 : 13
0 branek
6.12. 12:30
ZŠ Emila Zátopka B - ZŠ Kopřivnice - Mniší
13 : 13
0 branek
6.12. 10:30
ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice - ZŠ Emila Zátopka B
15 : 20
0 branek
6.12. 09:00
ZŠ Emila Zátopka B - ZŠ a MŠ Štramberk
22 : 5
1 branek
7.11. 04:30
ZŠ Emila Zátopka B - ZŠ a MŠ Štramberk
15 : 6
1 branek
7.11. 02:30
ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice - ZŠ Emila Zátopka B
11 : 17
0 branek
7.11. 01:00
ZŠ Emila Zátopka B - ZŠ Kopřivnice - Mniší
21 : 17
1 branek
7.11. 00:00
ZŠ a MŠ Ženklava - ZŠ Emila Zátopka B
5 : 29
1 branek
4.10. 13:15
ZŠ a MŠ Ženklava - ZŠ Emila Zátopka B
6 : 24
3 branek
4.10. 11:45
ZŠ Emila Zátopka B - ZŠ a MŠ Štramberk
27 : 8
1 branek
4.10. 10:45
ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice - ZŠ Emila Zátopka B
1 : 14
0 branek
4.10. 10:15
ZŠ Emila Zátopka B - ZŠ Kopřivnice - Mniší
28 : 16
0 branek
Archivní záznamy hráče
2019/2023
2019/2022
2019/2021
2019/2020
2019/2019
2019/2018
2019/2017
2019/2016
2012/2015
Finále A (3. a 4. tř.) - výsledky
ZŠ Čebín - Čebíňáci - ZŠ Kuřim Jungmannova 4
12 : 17
ZŠ Lipůvka - Střelci - ZŠ Kuřim Jungmannova 3
12 : 12
ZŠ Kuřim Jungmannova 4 - ZŠ Lipůvka - Střelci
18 : 13
ZŠ Kuřim Tyršova 4 - ZŠ Čebín - Čebíňáci
10 : 9
ZŠ Lipůvka - Střelci - ZŠ Kuřim Tyršova 4
14 : 20
ZŠ Kuřim Jungmannova 3 - ZŠ Kuřim Jungmannova 4
4 : 20
ZŠ Kuřim Tyršova 4 - ZŠ Kuřim Jungmannova 3
14 : 9
ZŠ Čebín - Čebíňáci - ZŠ Lipůvka - Střelci
10 : 8
ZŠ Kuřim Jungmannova 3 - ZŠ Čebín - Čebíňáci
8 : 13
ZŠ Kuřim Jungmannova 4 - ZŠ Kuřim Tyršova 4
20 : 13
Finále A (3. a 4. tř.) - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ZŠ Kuřim Jungmannova 4
4
4
0
0
75 : 42
8
2
ZŠ Kuřim Tyršova 4
4
3
0
1
57 : 52
6
3
ZŠ Čebín - Čebíňáci
4
2
0
2
44 : 43
4
4
ZŠ Lipůvka - Střelci
4
0
1
3
47 : 60
1
5
ZŠ Kuřim Jungmannova 3
4
0
1
3
33 : 59
1
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.