Hrajte miniházenou
archiv 2019 / 2020
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kuřimská školní liga
Meziregionální Kuřimsko - Velkomeziříčská liga
Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného
Rozpis ligy
1.turnaj 1-3
1. turnaj 4-5
2. turnaj 1-3
2. turnaj 4-5
3. turnaj 1-3
3.turnaj 4-5
4. turnaj 1-3
4.turnaj 4-5
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Karolína Chvojková
Škola
ZŠ a MŠ Radnice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2007
Počet startů
25
Počet branek
7
Starty
20.6. 10:00
Radnice B - dívky - ZŠ Chrást - dívky
19 : 19
4 branek
20.6. 09:30
Radnice A - dívky - ZŠ Stupno - dívky
21 : 24
0 branek
20.6. 09:00
ZŠ Chrást - dívky - Radnice A - dívky
10 : 23
0 branek
20.6. 08:30
ZŠ Stupno - dívky - Radnice B - dívky
13 : 10
1 branek
20.6. 08:00
Radnice A - dívky - Radnice B - dívky
17 : 7
0 branek
21.5. 08:30
Radnice A - dívky - ZŠ Stupno - dívky
14 : 6
0 branek
21.5. 07:30
ZŠ Chrást - dívky - Radnice A - dívky
4 : 13
0 branek
25.9. 10:00
ZŠ Stupno - dívky - Radnice A - dívky
6 : 6
0 branek
25.9. 09:00
Radnice A - dívky - Radnice B - dívky
13 : 0
0 branek
25.9. 07:30
Radnice A - dívky - ZŠ Chrást - dívky
10 : 1
0 branek
20.9. 10:30
Radnice B - dívky - Radnice A - dívky
3 : 15
0 branek
20.9. 09:30
Radnice A - dívky - ZŠ Chrást - dívky
14 : 2
0 branek
20.9. 08:00
Radnice A - dívky - ZŠ Stupno - dívky
6 : 9
0 branek
13.6. 10:00
Radnice A - dívky - ZŠ Chrást - dívky
5 : 5
0 branek
13.6. 09:30
ZŠ Stupno - dívky - Radnice A - dívky
8 : 7
0 branek
13.6. 08:30
Radnice A - dívky - Radnice B - dívky
4 : 7
0 branek
20.10. 10:30
ZŠ Stupno - dívky - Radnice A - dívky
13 : 3
0 branek
20.10. 09:30
Radnice A - dívky - Radnice B - dívky
15 : 7
2 branek
20.10. 08:00
Radnice A - dívky - ZŠ Chrást - dívky
4 : 2
0 branek
11.10. 10:30
Radnice A - dívky - ZŠ Chrást - dívky
2 : 2
0 branek
11.10. 09:00
ZŠ Stupno - dívky - Radnice A - dívky
0 : 3
0 branek
11.10. 08:30
Radnice B - dívky - Radnice A - dívky
2 : 6
0 branek
13.9. 10:30
Radnice B - dívky - Radnice A - dívky
3 : 6
0 branek
13.9. 09:30
Radnice A - dívky - ZŠ Chrást - dívky
6 : 8
0 branek
13.9. 08:00
Radnice A - dívky - ZŠ Stupno - dívky
6 : 7
0 branek
Archivní záznamy hráče
2019/2024
2019/2023
2019/2022
2019/2021
2019/2020
2019/2019
2019/2018
2019/2017
2019/2016
2012/2015
2. turnaj 4-5 - výsledky
Újezdští jestřábi - Měnín 4-5
29 : 11
Sokolíci Sokolnice - Tennessee
24 : 26
Měnín 4-5 - Tennessee
18 : 27
Újezdští jestřábi - Sokolíci Sokolnice
27 : 12
Sokolíci Sokolnice - Měnín 4-5
23 : 14
Tennessee - Újezdští jestřábi
19 : 32
3. turnaj 1-3 - rozpis
Měnín 1-3 - Sokolíčci Sokolníce
17.5. 09:00
Myšáci Újezd - Telnice - Borci
30 : 18
Sokolíčci Sokolníce - Telnice - Borci
17.5. 10:00
Měnín 1-3 - Myšáci Újezd
8 : 21
Myšáci Újezd - Sokolíčci Sokolníce
17.5. 11:00
Telnice - Borci - Měnín 1-3
18 : 13
Následující turnaje
2. turnaj 4-5 - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Újezdští jestřábi
3
3
0
0
88 : 42
6
2
Tennessee
3
2
0
1
72 : 74
4
3
Sokolíci Sokolnice
3
1
0
2
59 : 67
2
4
Měnín 4-5
3
0
0
3
43 : 79
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.